Обираємо назви посад для «працівників-помічників»

Професійна класифікація

 

Продовжуючи тему застосування на практиці Національного класифікатора України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — КП) у різних специфічних випадках, наразі розглянемо окремі ситуації із застосуванням КП, що пов’язані з працівниками, які виконують функції різноманітних «помічників» (незалежно від того, чи фігурує слово «помічник» безпосередньо у назві їхньої посади), а також відповімо на можливі запитання, що можуть виникнути у відповідних випадках.

 

Помічник директора з різноманітними посадовими обов’язками

Ситуація: Працівник працює на посаді помічника директора та має чисельні обов’язки найрізноманітнішого характеру: ведення кадрового діловодства, оформлення прийняття на роботу та звільнення працівників, підбір персоналу, оформлення табелів використання робочого часу, складання різних угод, довіреностей, оформлення документів для отримання різних дозволів у контролюючих органах тощо. Чи буде у цьому випадку зазначена назва посади відповідати КП, і якщо так, то який код КП вона повинна мати?

Відповідь на запитання: Завдання та обов’язки, які виконує працівник у цьому випадку, переважно належать до сфери управління персоналом та кадрової роботи на підприємстві, установі чи організації (далі — підприємстві). Разом із цим, як вбачається з опису ситуації, посада працівника в організаційній структурі та/або штатному розписі підприємства не належить до відокремленого спеціалізованого структурного підрозділу підприємства з управління персоналом або кадрової роботи, а її було утворено з метою допомоги безпосередньо …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00