Підбираємо професійну назву роботи

Відповіді на запитання

 

У медичному коледжі виникло питання щодо того, як правильно вказувати в наказі про прийняття на роботу та трудовій книжці назву з кодом КП 2310.2 «Викладач вищого навчального закладу»? Є думка, що правильно писати «Викладач з ______ дисципліни», а назву вищого навчального закладу не вказувати, оскільки вона і так зазначена в реквізитах наказу та в назві підприємства, яка вноситься до трудової книжки до внесення запису про роботу. Чи допускається такий запис?

Насамперед надамо деякі уточнення щодо професійної назви роботи викладача вищої школи, яка наразі міститься в Національному класифікаторі України «Класифікатор професій» ДК 003:2010 (далі КП). Так, Зміною № 8 до КП, затвердженою наказом Мінекономрозвитку України від 15 лютого 2019 р. № 259, професійну назву роботи «Викладач вищого навчального закладу» із кодом КП 2310.2 замінено на «Викладач закладу вищої освіти» з тим самим кодом КП.

Вказана професійна назва роботи є узагальненою та потребує конкретизації під час формування штатного розпису закладу вищої освіти та належного запису до трудової книжки працівника. Наприклад, до штатного розпису може бути внесена така професійна назва роботи (посада): «Викладач теорії та методики адаптованого фізичного виховання», а до трудової книжки працівника після зазначення в «шапці» назви закладу вищої освіти слід внести такий запис: «Прийнято на посаду викладача теорії …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00