Підписання податкової звітності, складеної аутсорсинговою фірмою


◦ Звітність
◦ Податкова звітність

 

Чи має право аудиторська фірма (представник) на підставі договору аутсорсингу бухгалтерських послуг із суб’єктом господарювання ставити свій підпис у полі «керівник» або «головний бухгалтер» за такого платника на податковій звітності у паперовому вигляді?

Порядок складання, подання та підпису податкової звітності визначено ПКУ. Відповідно до п. 49.8 цього Кодексу прийняття податкової декларації є обов’язком контролюючого органу. Тож під час її прийняття уповноважена посадова особа контролюючого органу, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов’язана перевірити наявність та достовірність запов­нення всіх обов’язкових реквізитів, передбачених пп. 48.3 та 48.4 ПКУ. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.

Згідно з п. 48.3 ПКУ податкова декларація повинна містити, зокрема, такі обов’язкові реквізити:

• ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток або інші відомості, визначені в абзаці сьомому п. 48.3 ПКУ, посадових осіб платника податків;

• підписи платника податку — фізичної особи та/або посадових осіб платника податку, визначених ПКУ, засвідчені печаткою платника податку (за наявності). …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00