Заробітна плата
електронна версія

Підписання податкової звітності в разі тимчасової непрацездатності головбуха


Який порядок підписання податкової звітності в електронному вигляді в разі тимчасової відсутності (відпустка, «лікарняний») керівника або головного бухгалтера?

 

Подання документів засобами електронного зв’язку в електронній формі здійснюється платниками відповідно до норм ПКУ та Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 р. № 557 (далі — Порядок № 557), на підставі Договору про визнання електронних документів (далі — Договір) шляхом надсилання заяви про приєднання до договору про визнання електронних документів (далі — Заява про приєднання до Договору).

Відповідно до абзаців першого, третього та четверного п. 3 розділу ІІ Порядку № 557 платник створює електронні документи у строки та відповідно до порядку, що визначені законодавством для відповідних документів в електронному та паперовому вигляді, із зазначенням всіх обов’язкових реквізитів та з використанням засобу кваліфікованого електронного підпису (далі — КЕП) чи кваліфікованої електронної печатки (далі — печатка), керуючись Порядком № 557, а також Договором (крім фізичних осіб, які не є самозайнятими особами).

Контроль за введенням даних, їх повнотою та достовірністю під час створення електронного документа покладається на платника. Створення електронного документа завершується накладанням на нього КЕП підписувача (підписувачів) та печатки (за наявності), як передбачено для аналогічного документа в паперовому вигляді.

Відповідно до абзацу другого пп. 48.5.1 …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00