Працівник виконує обов’язки: чи потрібно подавати повідомлення про прийняття на роботу


◦ Звітність
◦ Податкова звітність
◦ Повідомлення про прийнятих працівників


Чи потрібно в разі виконання працівником обов’язків на період відсутності основного працівника подавати повідомлення про прийняття на роботу до Державної фіскальної служби України?

Як відомо, порядок повідомлення Державної фіскальної служби України (далі — ДФСУ) та її територіальних органів про прийняття працівника на роботу затверджено постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413 (далі — Постанова № 413). Згідно з її положеннями про прийняття працівника на роботу повідомляють за допомогою засобів електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу й електронного підпису, або на паперових носіях разом із копією в електронній формі, та на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше ніж із п’ятьма особами, до ДФСУ, яка зобов’язана приймати їх від суб’єктів господарювання.

Постановою № 413 чітко визначено норму щодо подання повідомлення про прийняття працівника на роботу до початку роботи за укладеним трудовим договором. На практиці особа оформлюється на роботу за день-два …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00