Правила надання щорічних відпусток

Курс для новачків

 

У теплу пору року надання щорічних відпусток стає одним з головних напрямів роботи кадровиків, що й зрозуміло, оскільки майже кожен працівник бажає провести свій довгоочікуваний відпочинок влітку або, принаймні, наприкінці травня чи на початку вересня. Дізнайтеся, що треба знати про порядок надання щорічних відпусток, а також ознайомтеся зі зразками відповідних документів, які слід буде оформити.

 

Право на щорічну відпустку

Кожен, хто працює, має гарантоване ст. 45 Конституції України право на відпочинок, яке забезпечується, зокрема, наданням оплачуваної щорічної відпустки. Також право на відпустки закріплено і у Конвенції Міжнародної організації праці № 132 про оплачувані відпустки, яка була ратифікована Україною ще у 2001 році — згідно з ч. 1 ст. 3 згаданої Конвенції кожен працівник має право на щорічну оплачувану відпустку мінімальної тривалості. Детально порядок надання відпусток, у т. ч. і щорічних, врегульовано у Кодексі законів про працю України (далі — КЗпП) та Законі України «Про відпустки» від 15 листопада 1996 р. № 504/96-ВР (далі — Закон № 504).

Громадянам, які перебувають у трудових відносинах з підприємствами, установами, організаціями незалежно від форм власності, виду діяльності та галузевої належності, а також працюють за трудовим договором у фізичної особи, надаються щорічні (основна та додаткові) відпустки із збереженням на їх період …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00