Розрахунки з використанням картки «ключ до рахунку»


◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Оплата відрядження

Чи має право працівник підприємства (директор) здійснювати розрахунки за придбані ТМЦ для господарських потреб такого суб’єкта господарювання з використанням картки «ключ до рахунку» без оприбуткування в касі підприємства та чи необхідно в такому випадку подавати Звіт про використання коштів, виданих на відрядження або під звіт?

На виконання ст. 7, 15, 33 та 56 Закону України «Про Національний банк України» від 20.05.1999 р. № 679-XIV та з метою удосконалення та приведення у відповідність до вимог нормативно-правових актів України Правлінням Національного банку України постановою від 29.12.2017 р. № 148 затверджено Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні (далі — Положення № 148).

Положення № 148 визначає порядок ведення касових операцій у національній валюті України юридичними особами (крім банків) та їх відокремленими підрозділами незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, органами державної влади та органами місцевого самоврядування під час здійснення ними діяльності з виробництва, реалізації, придбання товарів чи іншої господарської діяльності, фізичними особами, які здійснюють підприємницьку …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00