Суміщення посад у період карантину


◦ Трудовi вiдносини
◦ Заміна відсутнього працівника

  Суміщення посад є видом додаткових обов’язків, яке оформляється в межах укладеного трудового договору на одному підприємстві. Під час запровадження карантину, навіть якщо підприємство продовжує працювати у звичному режимі, звільнення не забороняються (окрім звільнень за п. 3, 4, 5 ст. 40 КЗпП, від яких рекомендують утриматися). А отже певні обов’язки, які можуть бути зараз вкрай важливими, залишаються невиконаними. Оскільки наразі досить складно наймати нових працівників, роботодавець може встановлювати наявним працівникам суміщення посад. Саме про це — в матеріалі.

 

Що таке суміщення посад?

Суміщення посад — це виконання працівником разом зі своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткової роботи за іншою посадою протягом робочого часу за основною посадою.

Відповідно до п. 9 Інструкції щодо застосування постанови Ради Міністрів СРСР від 04.12.1981 р. № 1145 «Про порядок і умови суміщення професій (посад)», затвердженої Держкомпраці СРСР від 14.05.1982 р. № 53-ВЛ, зменшення чисельності працівників у результаті суміщення професій (посад) не може бути підставою …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00