Видача авансу на закордонне відрядження в гривнях


◦ Трудовi вiдносини
◦ Відрядження
◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Оплата відрядження

Підприємство, що вирішило видати аванс відрядженому працівнику на особисту платіжну картку, зможе зробити це лише в гривнях, адже валютні перекази на території Украї­ни фізичним особам — резидентам неможливі.

З отриманого авансу працівник може купувати транспортні квитки, оплачувати проживання та добові витрати (в т. ч. знімати готівку в банкоматах) як на території України, так і за кордоном.

Незалежно від того, чи перерахував роботодавець працівникові на картку аванс на відрядження чи ні, працівник повинен скласти «авансовий» звіт про здійснені витрати у відрядженні. Первинні документи, що підтверджують понесені витрати, долучаються працівником до «авансового» звіту у звичайному порядку.

У загальному випадку в разі використання працівниками своїх карток у відрядженні дії бухгалтера є стандартними. Спочатку в обліку відображається операція видачі працівнику підзвітних коштів у момент їх перерахування на його платіжну картку. Після закінчення відрядження наданий працівником «авансовий» звіт разом з документами, що підтверджують здійснені витрати, затверджується керівником, і на підставі цього витрати працівника відображаються в обліку. …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00