Відрядження за кордон


◦ Трудовi вiдносини
◦ Відрядження
◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Оплата відрядження

Оформлення

Відрядження за кордон у цілому оформлюються в такому ж порядку, що й відрядження по Україні. Разом з тим закордонні відрядження мають певні особливості, що стосуються як їх оформлення, так і визначення й підтвердження витрат. Тож у разі направлення працівників у закордонне відрядження підприємство має дотримуватися норм законодавства про працю та локальних нормативних документів — положення про відрядження або колдоговору. Для підприємств, що фінансуються з бюджету, обов’язковими для виконання є положення Інструкції № 59.

Направлення працівника в закордонне відрядження здійснюється на підставі наказу роботодавця, який видається після затвердження технічного завдання із зазначенням в ньому мети виїзду, строків та умов перебування за кордоном, кошторису витрат. У разі поїздки за запрошенням подається його копія з перекладом. За складеним кошторисом витрат на відрядження підприємство визначає суму авансу, яку слід видати працівникові.

Зауважимо, що розмір добових не може бути нижчим, ніж зазначено в додатку 1 до Постанови № 98 для бюджетників. Граничний розмір добових, що не …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України. Спецвипуск

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00