Впровадження системи тайм-менеджменту: швидко і без помилок

Управління персоналом

У минулому номері «Консультанта Кадровика» ми з вами дізналися, як можна навчити і себе, і своїх працівників раціонально розподіляти час (принаймні, робочий). Наразі перейдемо до трохи складнішої теми — довідаємось, як швидко впровадити систему тайм-менеджменту на підприємстві, ознайомимося з помилками, яких найчастіше припускаються керівники та кадровики під час цього процесу (аби випадково не зробити їх самим), а також навчимося підраховувати «вартість» часу, оскільки результат цього, зазвичай, добре мотивує не розтрачувати свій час дарма.

 

Необхідність корпоративного тайм-менеджменту

Тайм-менеджмент у класичному розумінні цього слова включає в себе всю сукупність технологій планування, які мають самостійно застосовувати працівники підприємств для підвищення ефективності використання робочого часу. Але до недавнього часу тайм-менеджмент розглядався, переважно, лише як засіб раціонального планування та використання часу кожною людиною окремо (тобто кожен працівник, за наявності такого бажання, міг застосовувати методи тайм-менеджменту щодо свого часу). А от тенденцією останніх років стало впровадження системи тайм-менеджменту на підприємствах (корпоративного тайм-менеджменту).

Для будь-якої системи, що розвивається (від організму до організації) існує проблема нестачі ресурсів. Час є таким дефіцитним ресурсом завжди. Крім того, управління стає своєрідним мистецтвом випереджати час, причому в будь-якій формі: від вміння передбачати події та певну ситуацію до побудови і планування складних систем тайм-менеджменту.

Тайм-менеджмент — це відносно новий напрямок в управлінні …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00