Заробітна плата
електронна версія

Заповнення таблиць 5 та 6 звітності з ЄСВ у разі переведення та переміщенняПід час вебінару, який провела науковий редактор журналу «Заробітна плата» Ольга ГЛИНЯНА, було розглянуто питання заповнення Таблиць 5 та 6 звіту з ЄСВ в разі переведення та переміщення працівників. Публікуємо відповіді на запитання, що надійшли під час вебінару.


У червні 2019 р. працівника госпрозрахункового підприємства переведено на іншу постійну посаду на цьому ж підприємстві, а через два тижні він звільнився з цієї посади за угодою сторін. Як це правильно відобразити в таблицях 5 та 6 звітності з ЄСВ?


Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435 (далі — Порядок № 435), оскільки відбувається переведення та звільнення працівника протягом одного місяця в того самого страхувальника, інформацію в таблиці 5 звітності з ЄСВ потрібно відобразити шляхом формування на таку застраховану особу двох рядків із зазначенням:

• у першому рядку — відомостей за посадою, з якої працівник був переведений (у графі 11 «Дата закінчення» проставляється дата закінчення роботи на цій посаді, а також вказуються реквізити наказу про переведення). При цьому слід звернути увагу, що графа 17 «Підстава для припинення трудових або цивільно-правових відносин» в цьому випадку не заповнюється, оскільки працівник не звільнений, а лише переведений на …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00