10 порад роботодавцям, якщо завітав інспектор Держпраці


1. Налагодити співпрацю з працівниками, роз’яснити їм права та схему поведінки у разі зустрічі з інспектором. Провести інструктаж з працівниками, пояснити схему співпраці, якщо з ними укладено ЦПД.

2. Коли інспектор вже завітав — уточнити, КОГО перевіряють, ЩО САМЕ та НА ЯКІЙ ПІДСТАВІ. Інспектор повинен надати копію направлення на перевірку.

3. Перевірити службове посвідчення інспектора на сайті Держпраці, відповідність ПІБ інспектора із зазначеним в направленні.

4. Фіксувати (вести відеозапис) дії інспектора праці — ви маєте на це право.

5. Пам'ятати, що працівники не зобов’язані відповідати на питання інспектора, у нього нема права допитувати.  Читати те, що дає інспектор на підпис.

6. Не надавати інспектору відразу всі документи. Нехай інспектор винесе вимогу про надання документів, які подавайте у вказаний строк, у прошитому та пронумерованому вигляді із супровідним листом з описом.

7. У відповідних графах Акту, який є результатом інспекційного відвідування і підписується керівником, вказати, чи були допущені інспектором порушення, та зазначити, що незгодні з інформацією в акті.

8. Не пізніше 3-х днів з отримання акту подати інспектору письмові зауваження. У разі необхідності можна подати письмові пояснення, додаткові документи.

9. У разі отримання припису, оскаржити його не пізніше 10-ти днів до керівника відповідного територіального органу Держпраці, а потім до Голови Держпраці. Це тимчасово припинить виконання припису.

10. Якщо інспектор праці неправомірно поводить себе (незаконно потрапляє до приміщення, вимагає документів, які не стосуються предмета перевірки тощо) — подати скаргу на його дії до керівника або до суду.

1. Фінішом перевірки може стати постанова про накладення штрафу, яку слід скасовувати через суд.

Головна ж порада — не давати приводу інспектору завітати до вас!

 

 


◦ Перевірки та відповідальність
◦ Перевірки Держпраці
ДЕМО ДОСТУП