Ваш працівник тимчасово відсутній: дії кадровика


З 24 лютого 2022 р. для українців життя змінилося назавжди. Більшість з нас не змогли вийти на свою звичну роботу. Багато хто, рятуючи своє життя, виїжджали у безпечніші місця, багато вступили до складу добровольчих формувань Сил тероборони ЗСУ. Як діяти роботодавцям у такій ситуації, адже невдовзі ми таки повернемося до нормального життя, тому кадрову документацію потрібно тримати в належному стані.


Табелювання працівника

Якщо працівник здійснює свій обов’язок як резервіст чи доброволець тероборони, в табелі обліку робочого часу ставимо відмітку «ІН»[1].

Якщо  працівник виїхав чи просто не виходить на зв’язок, причину його відсутність слід визначати як нез’ясовану. Типовою формою № П-5 «Табель обліку використання робочого часу», затвердженою наказом Державного комітету статистики України від 05.12.2008 р. № 489, передбачено позначку «Неявки з нез’ясованих причин» з буквеним кодом «НЗ» (цифровий код «28»). У табелі обліку використання робочого часу ця відмітка буде проставлятися до того часу, поки причини відсутності працівника не …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах


◦ Воєнний стан
◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Заміна відсутнього працівника
◦ Робочий час
◦ Табель обліку робочого часу
ДЕМО ДОСТУП