Індексація в разі переведення на іншу посаду


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Звільнення у зв’язку з переведенням
◦ Оплата праці
◦ Індексація і компенсація
Працівника перевели на іншу посаду, але оклад за нею такий же, як за попередньою. Як індексувати доходи такого працівника: вважати це зміною базового місяця?

Прив’язка зміни базового місяця до зміни окладу мала на меті зрівняти індексацію працівників, які обіймають однакові посади. І в п. 10-2 Порядку № 1078 вказано, що для …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП