Надання додаткової соціальної відпустки педагогу


◦ Трудовi вiдносини
◦ Трудові відносини в окремих галузях
◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Щорічна додаткова відпустка
◦ Соціальні відпустки
◦ Відпустки працівникам, які мають дітей


Чи може педагог скористатися додатковою соціальною відпусткою як мати двох дітей віком до 15 років, якщо тривалість її щорічної відпустки становить 56 календарних днів?

Так, педагог може скористатися додатковою соціальною відпусткою згідно зі ст. 19 Закону про відпустки, навіть незважаючи на обмеження, встановлені частиною третьою ст. 10 цього Закону, в …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП