Направлення працівника на навчання за кордон


◦ Трудовi вiдносини
◦ Навчання, практика, стажування
26 січня 2022 р.
Медичний працівник їде за кордон на навчання. Чи зберігати за ним робоче місце і середній заробіток? 

Так, зберігати, але за умови надання документів стороною, яка запрошує чи приймає працівника на навчання. Це питання врегульоване п. 4 Положення про умови матеріального забезпечення осіб, направлених за кордон на навчання та стажування, затвердженого …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП