Неповнолітній працівник і скорочений робочий день


◦ Трудовi вiдносини
◦ Трудові відносини з неповнолітніми
◦ Робочий час
◦ Неповний робочий час і скорочена його тривалість
Чи обов’язково потрібно скорочувати на одну годину тривалість роботи неповнолітньому працівнику напередодні святкового дня?

Ні, цій категорії працівників не слід скорочувати тривалість роботи напередодні святкового або неробочого дня. Скорочення тривалості робочого дня на одну годину напередодні святкових або неробочих днів, визначених ст. 73 КЗпП, стосується всіх працівників, крім тих, що …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП