Обчислення вихідної допомоги, якщо працівник тривалий час хворів


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників
◦ Скорочення штату
◦ Оплата праці
Працівника звільняють у зв’язку зі скороченням чисельності працівників у травні, тож йому належить виплатити вихідну допомогу. Як її обчислити, якщо працівник відпрацював лише кілька днів у січні, а решту часу хворів?

З п. 1 та 2 Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою КМУ від 08.02.1995 р. № 100 ( …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП