Облік у центрі зайнятості внутрішньо переміщеної особи


◦ Соціальне страхування
◦ Соціальна допомога по безробіттю
21 вересня 2022 р.
Особа переїхала з тимчасово окупованої території, не звільнена з попереднього місця роботи, трудової книжки немає. Чи можна в такому випадку стати на облік у центр зайнятості?

Так, можна. Відповідно до ст. 43 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI статусу безробітного може набути, зокрема, особа працездатного віку …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП