Оформлення прибиральника

Зворотний зв'язок

Наше підприємство орендує поверх у офісному центрі й досі прибирання здійснювали працівники від цього центру. Проте директора не влаштовує якість їхніх послуг і він домовився з адміністрацією центру, що з наступного місяця на нашому поверсі ми самі будемо здійснювати прибирання. Людину вже знайшли, але постало питання — її слід оформлювати як «Прибиральник службових приміщень» чи «Прибиральник виробничих приміщень»?

Наскільки вбачається із запитання, то «Прибиральник службових приміщень».

Головною відмінністю між «Прибиральником службових приміщень» і «Прибиральником виробничих приміщень» є місце, де вони мають здійснювати прибирання: перший робітник має це роботи в офісних приміщеннях, другий — виключно на виробництві (наприклад, у цехах). Оскільки у запитанні Ви зазначили, що підприємство знімає поверх в офісному центрі, то можна зробити висновок, що прибирати потрібно саме офісні приміщення (кабінети), а тому у Вашому випадку працівника варто приймати «Прибиральником службових приміщень».

Детальніше про завдання та обов’язки відповідних працівників можна дізнатися з розділу 2 випуску 1 Довідника кваліфікаційних характеристик працівників, затвердженого наказом Міністерства праці України від 29 грудня 2004 р. № 336.

Так, «Прибиральник службових приміщень»: Прибирає службові приміщення адміністративних будівель, коридори, сходи, санвузли, туалети квартири. Витирає пил, підмітає і миє вручну або за допомогою машин і пристроїв стіни, підлогу, стелю, віконні рами і скло, дверні блоки, меблі та килимові вироби. Чистить і дезінфікує раковини та інше санітарно-технічне устаткування. Очищає урни від паперу і промиває їх дезінфікуючими розчинами. Збирає сміття і відносить його до встановленого місця. Додержується правил санітарії і гігієни в приміщеннях, де прибирає.

Натомість «Прибиральник виробничих приміщень»: Прибирає в цехах та інших виробничих приміщеннях відходи виробництва і сміття. Витирає пил, підмітає і миє вручну або за допомогою машин і пристроїв підлогу, сходи, сходові марші та площадки, вікна, стіни, стелі у виробничих приміщеннях. Готує різні мийні та дезінфікуючі розчини для миття підлоги, стін, вікон та стель. Транспортує відходи й сміття з виробничих приміщень до встановленого місця. Одержує мийні засоби, інвентар та витиральні матеріали. Наповнює бачки питною водою. Розставляє урни для сміття, чистить та дезінфікує їх. Прибирає та дезінфікує туалети, душові, гардеробні та інші місця загального користування на виробництві.

 

 

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН