Оплата днів «перехідного» відрядження


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Безстроковий трудовий договір
◦ Відрядження
09 квітня 2020 р.

 

Працівник госпрозрахункового підприємства три робочих дні перебував у службовому відрядженні (з 30.09.2019 р. по 02.10.2019 р.). Як правильно оплатити йому дні відрядження?

Відповідно до ст. 121 КЗпП працівникам, які направлені у службове відрядження, оплата праці за виконану роботу здійснюється відповідно до умов, визначених трудовим або колективним договором, і розмір такої …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП