Оплата листка непрацездатності в разі простою, якщо працівник перебував удома


◦ Трудовi вiдносини
◦ Простій
◦ Соціальне страхування
◦ Тимчасова непрацездатність
◦ Листок непрацездатності
У зв’язку із переведенням міста до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки на підприємстві запроваджено простій. Один із працівників хворів і передав відділу кадрів листок непрацездатності. Чи оплачувати йому цей лист, якщо на період простою не вимагалася присутність працівника на робочому місці?

Порядок оплати праці за період простою визначено ст. 113 КЗпП. Установлено, …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН