Передчасне повернення з відрядження: як табелювати?


◦ Трудовi вiдносини
◦ Відрядження
Працівник з дозволу керівника повернувся з відрядження на 2 дні раніше, ніж передбачено наказом про направлення у відрядження. Як у табелі відмічати ці 2 дні? Чи треба вносити зміни до наказу про відрядження?

Службовим відрядженням є поїздка працівника за розпорядженням керівника підприємства, на певний строк до іншого населеного пункту для виконання службового доручення поза місцем його постійної роботи (п. 1 р. І Інструкції № 59). Оскільки керівник встановлює строк відрядження, то саме він може його й змінити.

Для цього потрібно внести зміни до наказу про направлення у відрядження щодо строку і дати прибуття з відрядження.

Проте мають бути наведені належні обґрунтування для цього, наприклад:

  • дострокове виконання завдання;
  • несприятливі  погодні умови;
  • необхідність нагального повернення працівника з метою виконання більш важливого завдання;
  •  інші виробничі обставини. 

Якщо працівник достроково повернувся з відрядження (з дозволу керівника), наступного дня після повернення з відрядження він має приступити до роботи. Відтак ці дні у табелі обліку робочого часу позначають як робочі дні («Р»)  із зазначенням кількості відпрацьованих годин. 

 


«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП