Підтвердження зняття коштів з картки відрядженим працівником


◦ Трудовi вiдносини
◦ Відрядження


Підприємство перерахувало аванс на відрядження працівнику на його особисту платіжну картку. Чи потрібно йому надавати документи, що підтверджують зняття готівки з картки?


Ні, таких документів подавати не потрібно. Ця вимога стосується корпоративних платіжних засобів.

Так, п. 20 розділу ІІ Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Заробітна плата

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП