Робота за ЦПД і допомога по тимчасовій непрацездатності


◦ Трудовi вiдносини
◦ Робота за договорами/угодами ЦПХ
◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Допомога по тимчасовій непрацездатності
Особа, яка виконує роботи за цивільно-правовим договором, отримала травму в результаті нещасного випадку. Чи має вона право на оплату листка непрацездатності?

Так, має. Згідно зі ст. 35 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.1999 р. № 1105-XIV страхуванню від нещасного випадку підлягають особи, які працюють на умовах трудового …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX (пакет PREMIUM) або видання Кадровик України

Дізнатись більше

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 1 день

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП