Щорічна відпустка й допомога по тимчасовій непрацездатності


◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Щорічна основна відпустка
◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Допомога по тимчасовій непрацездатності
Чи має право особа, яка під час відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку працює на умовах неповного робочого часу, на щорічну відпустку та на отримання допомоги по тимчасовій непрацездатності?

Згідно з ч. 3 ст. 56 КЗпП робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою …


Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX або видання Консультант Кадровика

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП