Запровадження простою для категорії працівників «60+»


◦ Трудовi вiдносини
◦ Простій
◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Відпустка без збереження зарплати
Чи можна оформити на період карантину простій окремим працівникам віком старше 60 років, якщо підприємство продовжує працювати?

У запитанні йдеться про дві дії (простій на підприємстві та самоізоляцію осіб віком старше 60 років), які регулюються різними нормативними актами.

Вимога щодо самоізоляції осіб, які досягли 60-річного віку, встановлена пп. 4 п. 3 Порядку …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП