Чи всі держслужбовці можуть працювати дистанційно


◦ Воєнний стан
◦ Робочий час. Режими роботи
◦ Дистанційна робота
◦ Бюджетна сфера
04.04.2022

Не кожен держслужбовець може працювати дистанційно на території України чи за її межами. На цьому наголосило НАДС у своєму роз’ясненні.

Адже, якщо дотримуватися п. 9 розділу III Типових правил, держслужбовець може виконувати посадові завдання за межами адміністративної будівлі держоргану за власною ініціативою і за згодою безпосереднього керівника та керівника самостійного структурного підрозділу (за наявності). Для цього треба письмово, зокрема засобами телекомунікаційного зв'язку, погодити перелік завдань та терміни їх виконання.

За межами адміністративної будівлі держоргану допускається виконання лише завдань, що відповідають встановленим вимогам. Зокрема, такі завдання не повинні потребувати:

  •  використання інформації з обмеженим доступом;
  •  доступу до комп'ютерного, телекомунікаційного та/або програмного забезпечення, яке функціонує лише у межах приміщення держоргану;
  •  обов'язкового перебування в приміщенні держоргану.

Правила внутрішнього службового розпорядку можуть визначати додаткові умови дистанційного виконання держслужбовцями завдань за посадою. Вони залежать від функцій і завдань кожного держоргану.

Тому цілком очевидно, що не всі завдання і не на всіх посадах держслужби можуть виконуватися дистанційно.

 

 

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП