Чи може роботодавець відмовити працівнику в наданні довідки про стаж роботи


25.11.2022

Відповідно до ст. 49 КЗпП власник або уповноважений ним орган зобов’язаний видати працівникові на його вимогу довідку про його роботу на підприємстві, в установі, організації із зазначенням спеціальності, кваліфікації, посади, часу роботи та розміру заробітної плати.

КЗпП не визначено строку щодо видачі довідки, тому слід керуватися ст. 20 Закону України «Про звернення громадян». Так, звернення розглядаються і вирішуються у строк не більше 1 місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, – невідкладно, але не пізніше 15 днів від дня їх отримання.

Якщо в місячний строк вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний строк для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення. При цьому загальний строк вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати 45 днів.

На обґрунтовану письмову вимогу громадянина строк розгляду може бути скорочено від встановленого цією статтею строку.

Звернення громадян, які мають встановлені законодавством пільги, розглядаються у першочерговому порядку. Органи державної влади, місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, об’єднання громадян, посадові особи розглядають звернення громадян, не стягуючи плати.
 

Для отримання довідок про стаж роботи та розміру заробітної плати необхідно звернутися до підприємства з письмовою заявою.

Джерело: Східне міжрегіональне управління Держпраці


◦ Трудовi вiдносини
◦ Соціальне страхування
◦ Страховий стаж
ДЕМО ДОСТУП