Чи можна позбавити працівників доплати за роботу з комп’ютером


25.05.2021

За умови дотримання Державних санітарних правил і норм роботи з візуальними дисплейними терміналами електронно-обчислювальних машин та Правил охорони праці робота на персональному комп’ютері не належить до робіт зі шкідливими умовами праці, а тому обов’язкова доплата за таку роботу законодавством не передбачена. Про це інформує Управління Держпраці у Рівненській області.

Трудове законодавство, яке передбачає пільги особам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці, не встановлює таких пільг для працівників, які працюють за комп’ютерами.

Водночас законодавство не забороняє визначити в колективному договорі роботу за комп’ютером як таку, що характеризується особливими умовами праці, і встановити для працівників додаткові пільги і гарантії, зокрема, особливий порядок оплати праці з повним віднесенням витрат на їх фінансування до витрат у встановленому порядку.

У ч. 3 ст. 32 КЗпП визначено, що у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Колективним договором, локальними нормативними актами та законодавством України встановлюються пільги та компенсації, які також належать до істотних умов праці. Так, колективним договором можуть встановлюватися деякі пільги певним категоріям працівників.

Таким чином, позбавлення працівників доплати за роботу з комп’ютером, яка встановлена колективним договором, є зміною істотних умов праці і про це працівники повинні бути повідомлені не пізніше ніж за два місяці.

 


◦ Оплата праці
◦ Охорона праці
ДЕМО ДОСТУП