Як відновити книгу обліку руху трудових книжок


27.05.2022

Головне управління Держпраці у Дніпропетровській області відповідає на запитання, як відновити книгу обліку руху трудових книжок, якщо її було загублено або знищено під час воєнного стану.

У разі втрати книги обліку руху трудових книжок потрібно скласти відповідний акт за участю довільної кількості учасників. В акті відобразити, з яких причин загубилася або знищена книга обліку руху трудових книжок. Після оформлення акта слід видати наказ з основної діяльності про заведення нової книги обліку руху трудових книжок.

Облік трудових книжок регулюється розділом 7 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженої спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства соціального захисту населення України від 29.07.1993 р. № 58.

Ведення трудових книжок не скасовано. Відповідно до п. 4 постанови КМУ «Про трудові книжки працівників» від 27.04.1993 р. № 301 відповідальність за організацію ведення обліку, зберігання і видачу трудових книжок покладається на керівника підприємства.

Книга повинна бути пронумерована, прошнурована та скріплена підписом керівника підприємства і печаткою (у разі наявності). Книга обліку руху трудових книжок ведеться за формою № П-10 «Книга обліку руху трудових книжок і вкладишів до них», затвердженою наказом Міністерства статистики України від 27.10.1995 р. № 277. 

 


◦ Кадрова документація
◦ Трудова книжка
ДЕМО ДОСТУП