«Карантинні» відпустки та ф. № 1-ПВ (квартальна)


03.07.2020

За І квартал 2019 року подаємо до Держстату нову форму №1-ПВ ...У зв'язку із запитами респондентів державного статистичного спостереження «Обстеження підприємств із питань статистики праці» щодо відображення в розділі ІІ ф. №1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» відпусток без збереження заробітної плати, які надаються працівникам на час встановлення Кабінетом Міністрів України карантину відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», понад тривалість, визначену частиною першою ст. 26 Закону України «Про відпустки» (зміни відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» від 17.03.2020 р. № 530-IX), роз'яснюємо.

Рядок 4080 розділу ІІ ф. №1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» містить дані про кількість осіб та невідпрацьованого ними робочого часу через відпустки без збереження заробітної плати, які надаються власником чи уповноваженим ним органом самостійно, у межах своїх повноважень, тобто за певних економічних причин, незалежно від норм чинного законодавства.

Отже, строк перебування у відпустці без збереження заробітної плати на період карантину не включається до відпусток без збереження заробітної плати, наданих власником чи уповноваженим ним органом у межах своїх повноважень, та у ф. №1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» не відображається.

Тетяна Бочкарьова,
заступник директора департаменту соціальної статистики —
начальник відділу статистики оплати праці та соціально-трудових відносин Держстату

 


◦ Карантин
◦ Час відпочинку
◦ Відпустки
◦ Звітність
ДЕМО ДОСТУП