Мінекономіки запустило новий формат навігації та пошуку по Класифікатору професій


02.02.2022

Тепер всі охочі мають можливість швидко знайти необхідну посаду, професію за назвою та кодом. Крім того, можна здійснити вибірку професій за професійною групою або за відповідним галузевим випуском Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

«Тепер пошук необхідних даних у Класифікаторі професій відбувається миттєво, через зручний онлайновий інтерфейс. Тепер немає потреби завантажувати великі табличні файли і вручну шукати в них потрібну інформацію», — зазначив заступник міністра економіки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ігор Дядюра.

Новий сервіс доступний на сайті Мінекономіки за посиланням: https://bit.ly/348Moxr

Нагадаємо, що система професійної класифікації України визначається Національним класифікатором України «Класифікатор професій» ДК 003:2010, затвердженим наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 р. № 327 (Класифікатор професій), який постійно оновлюється.

Класифікатор професій сприяє єдиному державному підходу до класифікації існуючих та нових професій і робіт на основі кваліфікаційних вимог та приведенню національної класифікації у відповідність до міжнародних стандартів.

 


◦ Професійна класифікація
◦ Класифікатор професій
ДЕМО ДОСТУП