Плануються зміни до Закону України «Про державну службу»


◦ Бюджетна сфера
◦ Зміни в законодавстві
◦ Перспективні проєкти
06.09.2023

Профільний парламентський комітет підтримав законопроєкт щодо удосконалення порядку співвідношення між рангами держслужбовців і посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спецзваннями.

Йдеться  про внесення змін до Закону України «Про державну службу» щодо удосконалення порядку співвідношення між рангами державних службовців і рангами посадових осіб місцевого самоврядування, військовими званнями, дипломатичними рангами та іншими спеціальними званнями та зарахування до стажу державної служби часу роботи на деяких посадах у військових адміністраціях (реєстр. № 9478).

Законопроєктом пропонується внести зміни до Закону України «Про державну службу» щодо:

  • можливості під час проходження державної служби присвоїти більш високі ранги державним службовцям відповідно до співвідношень таких рангів з іншими спеціальними званнями;
  • зарахування до стажу державної служби часу роботи на посадах начальників військових адміністрацій та їх заступників, начальників військових адміністрацій населених пунктів та їх заступників, а також працівників цих адміністрацій, які уклали трудовий договір.

Також мова йде про підтримку військовослужбовців, оскільки законопроєктом пропонується присвоїти більш високі ранги державних службовців відповідно до співвідношень таких рангів з іншими спеціальними званнями, зокрема військовими.


Джерело: НАДС

 


Відділ передплати
0 800 214 008

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП