Працівник із нефіксованим робочим часом відпрацював менше 32 годин: як платити зарплату?


◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Трудовий договір із нефіксованим робочим часом
◦ Оплата праці
29 серпня 2022 р.
Працівник із нефіксованим робочим часом протягом календарного місяця не виконував роботи. Чи нараховується йому в такому разі заробітна плата? 
 
Мінімальна тривалість робочого часу працівника, який виконує роботу на підставі трудового договору з нефіксованим робочим часом, протягом календарного місяця становить 32 години.
 
Працівнику, який протягом календарного місяця виконував роботу менше 32 годин, повинна бути виплачена заробітна плата не менше ніж за 32 години робочого часу відповідно до умов оплати праці, визначених трудовим договором (частина 12 ст. 21-1 Кодексу законів про працю України).

Джерело: Головне управління Держпраці у Запорізькій області

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП