Типові помилки під час заповнення рядка 033 Єдиного звіту


◦ Звітність
◦ Податкова звітність
02 серпня 2021 р.

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків попереджає про типові помилки, яких припускаються платники податків під час заповнення податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок).

Так, незаповнення рядка 033 заголовної частини Розрахунку призводить до проблем в поданні Розрахунку за головне підприємство. Нагадуємо, що в рядку 033 зазначаються дані про відокремлений підрозділ юридичної особи (повне найменування відокремленого підрозділу), якщо Розрахунок подається податковим агентом за відокремлений підрозділ.

Тобто якщо вказаний рядок заголовної частини Розрахунку не заповнено, така звітність, подана платником податку, вважається поданою як за головне підприємство — юридичну особу.

Отже, якщо такий неправильно заповнений звітний Розрахунок був прийнятий ПФУ першим, він вважається поданим за юридичну особу, а прийняття ще одного звітного Розрахунку за юридичну особу в інформаційно-телекомунікаційних системах ПФУ не передбачено.

 

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП