Заповнення рядка 033 Єдиного звіту


◦ Звітність
◦ Податкова звітність
16 серпня 2021 р.

Головне управління ДПС в Одеській області роз’яснює, як заповнити рядок 033 єдиної звітності в разі наявності неуповноваженого відокремленого підрозділу.

Повідомляється, що особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, та платники єдиного внеску зобов’язані, зокрема, подавати у строки, встановлені Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок) (з розбивкою по місяцях звітного кварталу) до контролюючого органу за основним місцем обліку.

При цьому якщо відокремлений підрозділ юридичної особи не уповноважений нараховувати, утримувати і сплачувати (перераховувати) податок на доходи фізичних осіб до бюджету, Розрахунок за такий підрозділ подає юридична особа до контролюючого органу за основним місцем обліку (пп. «б» п. 176.2 ПКУ).

Форма Розрахунку та Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Порядок), затверджені наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4 (у редакції наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2020 р. № 773).

Згідно з п. 1 розділу ІІІ Порядку в рядку 033 заголовної частини Розрахунку зазначаються дані про відокремлений підрозділ юридичної особи (повне найменування відокремленого підрозділу), якщо Розрахунок подається податковим агентом за відокремлений підрозділ.

У разі наявності в юридичної особи, не уповноваженої сплачувати податок, відокремленого підрозділу, на якому працюють наймані працівники та за який вона стає на облік як платник податку за неосновним місцем обліку, така юридична особа заповнює окремий Розрахунок із зазначенням в рядку 033 заголовної частини Розрахунку повного найменування відокремленого підрозділу, за який подається такий Розрахунок та додаток 4 «Відомості про суми нарахованого доходу, утриманого та сплаченого податку на доходи фізичних осіб та військового збору» до Розрахунку по цьому підрозділу.

У випадку, якщо юридична особа не уповноважена сплачувати податок за відокремлений підрозділ, який не має найменування, то в рядку 033 заголовної частини Розрахунку зазначається назва підприємства та тип об’єкта (магазин, кіоск, склад), за яким знаходиться відокремлений підрозділ, та адреса його місцезнаходження.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП