Індивідуальні трудові спори щодо припинення трудових відносин


◦ Трудовi вiдносини
◦ Звільнення працівників

Упродовж останніх років суттєво збільшилася кількість судових справ, що стосуються вирішення трудових спорів, які виникають між роботодавцем та працівником. Така тенденція зумовлена в основному застарілим трудовим законодавством, а також недостатньою правовою обізнаністю як роботодавців, так і працівників, що призводить до загострення правовідносин між ними.

У процесі трудової діяльності між працівником та роботодавцем можуть виникати спірні питання щодо укладення чи розірвання трудового договору, внесення змін до вже існуючих правовідносин тощо. Такі протиріччя між сторонами визначаються як трудові спори. Далі розглянемо зміст поняття «індивідуальні трудові спори», порядок їх вирішення та зосередимо увагу на спорах, які виникають у зв’язку зі звільненням працівників.

 

Поняття «індивідуальні трудові спори»

Трудове законодавство не містить визначення поняття «трудовий спір». Але ґрунтуючись на практиці його можна витлумачити як спір, що виникає у процесі трудових, а в окремих випадках — тісно пов’язаних з ними правовідносин (що передують трудовим, їх супроводять чи випливають із них), між сторонами цих відносин з …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Кадровик України

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00