Консультант Кадровика
електронна версія

Підбираємо назви посад у сфері охорони здоров’я


Одним із найскладніших видів економічної діяльності з точки зору професійної класифікації є сфера охорони здоров’я. Це зумовлено тим, що посади медичних і фармацевтичних працівників є досить специфічними. Розглядаючи ситуації на практиці, ми відповімо на запитання: чи можна застосовувати посаду «лікар-координатор», чи потрібно змінювати посадову інструкцію для лікаря-фтизіатра, який переводиться до іншого відділення, та яких фахівців слід працевлаштовувати до аптек?

Діяльність працівників на багатьох посадах у сфері охорони здоров’я регулюється не лише Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій», затвердженим наказом Держспоживстандарту від 28.07.2010 р. № 327 (далі — КП) і галузевим випуском 78 «Охорона здоров’я» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 р № 117 (далі — випуск 78 ДКХП), але і деякими іншими нормативно-правовими актами галузевого характеру, розібратися з якими працівникам відділу кадрів закладів охорони здоров’я іноді досить важко.

 

Лікар-координатор

Ситуація: На фірмі, яка спеціалізується на наданні різних послуг у сфері охорони здоров’я, вирішили взяти на роботу медичного працівника, серед основних завдань та обов’язків якого було би прийняття первинних дзвінків застрахованих пацієнтів, аналіз діагнозів і направлення пацієнтів до відповідного закладу охорони здоров’я. Чи можна назвати посаду такого працівника «лікар-координатор»?

 

Відповідь на запитання: КП не містить такої професійної назви роботи, …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00