Робота кадровика після 10.06.2021 р.


◦ Зміни в законодавстві
◦ Трудовi вiдносини
◦ Прийняття на роботу
◦ Звільнення працівників
◦ Кадрова документація
◦ Трудова книжка
◦ Електронна документація

Звільнення працівника після 10.06.2021 р.

Якщо працівник звільняється після 10.06.2021 р., йому, як і раніше, слід видати належно оформлену трудову книжку. Крім неї, в обов’язковому порядку працівнику видають копію наказу про звільнення, незалежно від підстав розірвання трудового договору, під підпис.

Оформлення копії наказу про звільнення 

Наказ про звільнення видається за загальними правилами. Його копія повинна відповідати оригіналу, тобто повністю відтворювати інформацію, що міститься в оригіналі, та всі його зовнішні ознаки або їх частину. Напис про засвідчення копії складається зі слів «Згідно з оригіналом», назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії. Напис скріплюється відбитком печатки структурного підрозділу установи, або печатки «Для копій», або печаткою установи. На лицьовому боці у верхньому правому куті першого аркуша документа проставляється відмітка «Копія». 

Зауважимо, що згідно із законодавчими змінами з 2017 р. печатки не є обов’язковими. Тож якщо підприємство не має печатки, його дії все одно будуть законними, а копія наказу без печатки також має юридичну силу. 

Наслідки невидачі (неотримання) копії наказу про звільнення 

Згідно зі ст. 235 КЗпП у разі затримки видачі копії наказу про звільнення з вини роботодавця працівникові виплачується середній заробіток за весь час вимушеного прогулу. Тому на підприємстві необхідно вести журнал обліку наказів у паперовій формі з обов’язковим проставлянням у ньому підпису звільненого працівника.

 

Прийняття працівника на роботу після 10.06.2021 р.

Після 10.06.2021 р. працівники приймаються на роботу на загальних підставах, але роботодавець уже не зобов’язаний вимагати від них трудові книжки й тримати їх на підприємстві, в установі, організації. Якщо працівник має трудову книжку й бажає, щоб до неї був внесений запис про прийняття на роботу, кадровик вносить запис про працевлаштування за правилами, що діяли раніше, й повертає трудову книжку працівнику. 

 

Ведення трудової діяльності в електронній формі 

Накопичення Пенсійним фондом України (ПФУ) відомостей про трудову діяльність працівників у реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі — Реєстр) відбуватиметься протягом п’яти років. На сьогодні єдиним документом, яким можна керуватися під час подання інформації про трудову діяльність працівників в електронній формі, є постанова КМУ «Про запровадження обліку трудової діяльності працівника, фізичної особи — підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі» від 27.11.2019 р. № 1084. Детальну процедуру ведення трудової діяльності працівників в електронній формі має затвердити ПФУ. Наразі такого порядку немає. 

Після того, як скан-копії трудових книжок будуть належним чином оформлені та подані до ПФУ (ця інформація міститься в особистому кабінеті застрахованої особи, тобто працівника), трудові книжки видаються працівникам на руки під підпис із внесенням запису до книги обліку руху трудових книжок. 

Зверніть увагу, для передання відомостей про трудову діяльність працівників до Реєстру час ще є — для цього відведено п’ять років. 

 


ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ДЕМО ДОСТУП