Консультант Кадровика
електронна версія

Взаємодія кадрової служби з профспілкою: багатостороння взаємодія, специфічні питання, особливості в державних органах


◦ Трудовi вiдносини

На великих підприємствах зі складною організаційною структурою та вузькою спеціалізацією окремих структурних підрозділів можлива також взаємодія кадрової служби із профспілкою за участі інших структурних підрозділів.

Наприклад, як зазначено у ст. 2 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» від 15 вересня 1999 р. № 1045-XIV (далі — Закон № 1045), метою створення професійних спілок є захист не лише трудових, але і соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки. Крім того, у ст. 247 КЗпП серед повноважень виборного органу первинної профспілкової організації на підприємстві зазначається, що вона, серед іншого:

— разом із роботодавцем вирішує питання соціального розвитку підприємства, поліпшення умов праці, матеріально-побутового, медичного обслуговування працівників;

— бере участь у вирішенні соціально-економічних питань, визначенні та затвердженні переліку та порядку надання працівникам соціальних пільг.

Зазначені питання можуть бути в «зоні відповідальності» та кадрової служби, зокрема на невеликих і середніх підприємствах. Але на великих підприємствах такі функції покладаються на спеціальноутворену для …


Повна версія статті доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

Якщо ви вже передплатили видання, зареєструйтесь на цьому сайті та активуйте ваш промо-код в профілі користувача.

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати.

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00