Чи потрібно видавати наказ про стягнення з працівника аліментів


◦ Оплата праці
◦ Нарахування та утримання
На підприємство надійшов виконавчий лист про стягнення з працівника аліментів. Чи потрібно роботодавцю видавати відповідний наказ?

Порядок стягнення аліментів із заробітної плати працівника врегульовано ст. 68, 69, 71 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 р. № 1404-VIII (далі — Закон № 1404). Нормами частини третьої ст. 68 Закону …



Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП