День відпочинку за роботу у відрядженні у вихідний день


◦ Трудовi вiдносини
◦ Відрядження
◦ Робочий час
◦ Робота у вихідні й святкові дні та в нічний час
Коли потрібно надавати інший день відпочинку працівнику, який працював у відрядженні у вихідний день? Чи має працівник писати для цього заяву?

Відповідно до ст. 72 КЗпП робота у вихідний день може компенсуватися, за згодою сторін, наданням іншого дня відпочинку або у грошовій формі у подвійному розмірі. На думку Держпраці, спосіб …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП