День відпочинку за роботу у вихідний


◦ Робочий час
◦ Робота у вихідні й святкові дні та в нічний час

Чи надається працівнику інший день відпочинку за роботу у вихідний на попередній посаді в разі його переведення на іншу роботу на тому самому підприємстві?

Робота у вихідний компенсується за згодою сторін на підставі ст. 72 КЗпП наданням іншого дня відпочинку або оплатою у подвійному розмірі.

Відповідно до ч. 1 ст. …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Консультант Кадровика

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП