Посада «Заступник директора з адміністративної діяльності та юридичної документації» та Класифікатор професій

Зворотний зв'язок

 

Потрібно ввести до штатного розпису посаду «Заступник директора з адміністративної діяльності та юридичної документації», але у Класифікаторі професій така посада відсутня. Чи можна її якось «утворити» і якщо так, то який код в неї має бути?

Так, можна.

Зверніть увагу, що у Національному класифікаторі України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» (далі — КП) відсутня навіть посада «Заступник директора підприємства», хоча на багатьох підприємствах вона використовується й це є цілком правомірним.

Справа у тому, що згідно з Приміткою 1 Додатку В до КП можна застосовувати наведені у Додатку В похідні слова, серед яких міститься й слово «Заступник» — тобто від посади «Директор (начальник, інший керівник) підприємства» за допомогою похідного слова «Заступник» можна утворити посаду «Заступник директора підприємства». А оскільки у випадках застосування похідних слів зберігається код КП за основною професією, то посада «Заступник директора підприємства» матиме такий самий код КП, як і посада «Директор підприємства», а саме 1210.1.

Водночас, можна використати і можливість, передбачену Приміткою 2 Додатку В до КП, згідно з якою назви посад можна розширювати термінами та словами, які уточнюють місце роботи, виконувані роботи, сферу діяльності за умови дотримання лаконічності викладення, якщо інше не передбачено у КП чи відповідних законодавчо-правових актах. Оскільки уточнення «з адміністративної діяльності та юридичної документації» вказує на сферу діяльності «Заступника директора підприємства», то можна використовувати і посаду «Заступник директора підприємства з адміністративної діяльності та юридичної документації» (знову ж таки зі збереженням коду КП 1210.1.).

 

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ:
найцікавіше з прямої лінії та вебінарів

 9 найважливiших тем
70 сторiнок
85 вiдповiдей

Безкоштовний спецвипуск

Доступний в електронному вигляді усім зареєстрованим користувачам