Проживання у відрядженні не в готелі


◦ Оплата праці
◦ Середній заробіток
◦ Оплата відрядження
03 жовтня 2022 р.
Працівник був направлений у відрядження в одне з міст України. Єдиний готель там не працював, тожпрацівник мешкав у звичайної фізичної особи, якій ісплатив за проживання. Які документи він може надати для підтвердження факту проживання і передання коштів? Чи буде підприємство податковим агентом у цьому випадку?

Відповідно до ст. 121 КЗпП …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП