Робота родичів на підприємстві


◦ Трудовi вiдносини
Дві рідні сестри працювали бухгалтерами. Одна з них стала головним бухгалтером, а отже, друга тепер в її підпорядкуванні. Чи це можливо?

Це питання регулює ст. 251 КЗпП.

Роботодавець має право запровад­жувати обмеження щодо спільної роботи на одному й тому ж підприємстві, в установі, організації осіб, які є близькими …



Повний текст доступний БЕЗКОШТОВНО для користувачів сайту

Зареєструватись

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП