Скорочення тривалості роботи у передсвятковий день за підсумованого обліку робочого часу


◦ Робочий час
◦ Підсумований облік робочого часу
◦ Неповний робочий час і скорочена його тривалість
Чи скорочувати на 1 годину тривалість роботи у передсвятковий день за підсумованого обліку робочого часу?

Ні, у разі застосування підсумованого обліку робочого часу тривалість роботи у передсвятковий день не скорочується.

Підсумованому обліку робочого часу присвячено ст. 61 КЗпП. Вона передбачає відпрацювання норми робочого часу за обліковий період залежно від …



Повний текст доступний для передплатників системи KadrEX

Нові користувачі можуть замовити безкоштовний демо доступ до системи KadrEX (пакет Standart) на 2 дні

Переваги реєстрації:
Щотижневе електронне видання «Зарплата і Кадри» • Реєстрація на заходи в 1 клік • Участь у безкоштовних вебінарах

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН
ДЕМО ДОСТУП