Вимоги щодо самоізоляції та дистанційна робота працівників старше 60 років


◦ Карантин
◦ Робочий час
◦ Дистанційна робота
Працівник, якому більш як 60 років, тимчасово виконує свої посадові обов’язки вдома. Чи поширюються на нього вимоги щодо самоізоляції?

Згідно з абзацом 13 ст. 1 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» від 06.04.2000 р. № 1645-III під самоізоляцією слід розуміти перебування особи, стосовно якої є обґрунтовані підстави щодо ризику інфікування або …


Повна версія консультації доступна для передплатників видання Заробітна плата

Дізнатись більше про видання

У разі виникнення запитань зверніться до вашого менеджера з передплати або за тел. 0 800 214 008

«ЗАПИТАННЯ — ВІДПОВІДЬ»

Безкоштовна пряма телефонна лінія для передплатників

0 800 214 009
044 581 57 07

Пн-Пт з 10:00 до 15:00

ПЕРЕДПЛАТА

за найкращими умовами звертайтесь у відділ передплати

0 800 214 008

або заходьте в

МАГАЗИН